Gradinariu Import Export
Sediul Central
Adresa: Str. Chiciurei nr. 47 Bucuresti, sector 3, 031872

Tel: 021 344 14 89
Fax: 021 344 14 92
Email: office@gradinariu.ro / vanzari@gradinariu.ro
 

MANAGERI PROIECTE DIVIZIA UTILAJE


Victor Surdu

Tel: 0745.340.186
Email: victor.surdu@gradinariu.ro


Petru Tanta

Tel: 0741.144.905
Email: petru@gradinariu.ro


Razvan Dinca

Tel: 0745.027.569
Email: razvan.dinca@gradinariu.ro


Alexandru Teodorescu

Tel: 0746.479.930
Email: alexandru.teodorescu@gradinariu.ro


DIRECTOR VANZARI DIVIZIA ECOPRACTIC

Florin Harhata

Tel: 0744.618.061
Email: florin.harhata@gradinariu.ro
 

DIRECTOR GENERAL

Andrei Gradinariu

Tel: 0745.981.190
Email: andrei@gradinariu.ro

Harta Sediul Central