Gradinariu Import Export
Depozit EcoPractic

Adresa: Str. Drumul Binelui nr.119 Bucuresti, sector 4

Contact vanzari
Tel: 0747.163.405
Email: ecopractic@gradinariu.ro


DIRECTOR VANZARI DIVIZIA ECOPRACTIC

Florin Harhata

Tel: 0744.618.061
Email: florin.harhata@gradinariu.ro


MANAGERI PROIECTE DIVIZIA UTILAJE


Victor Surdu

Tel: 0745.340.186
Email: victor.surdu@gradinariu.ro


Petru Tanta

Tel: 0741.144.905
Email: petru@gradinariu.ro


Razvan Dinca

Tel: 0745.027.569
Email: razvan.dinca@gradinariu.ro


Alexandru Teodorescu

Tel: 0746.479.930
Email: alexandru.teodorescu@gradinariu.ro
 

DIRECTOR GENERAL

Andrei Gradinariu

Tel: 0745.981.190
Email: andrei@gradinariu.ro
 

Harta Depozit EcoPractic