Gradinariu Import Export
Ai nevoie de un expert?

I. SOLUTII  SALUBRIZARE

 

AUTOGUNOIERE | AUTOCONTAINERE | SISTEME DE SPALAT

Petru Tanta
Tel: 0741.144.905
E-mail: petru.tanta@gradinariu.ro

 

AUTOMATURATORI | VIDANJE

Adrian Morecut
Tel: 0745.201.468
E-mail: adrian.morecut@gradinariu.ro

 

AUTOCISTERNE PENTRU SPALAT SI STROPIT

Victor Surdu
Tel: 0745.340.186
E-mail: victor.surdu@gradinariu.ro

-----------------------------------------------------------------

II. INTRETINERE DRUMURI

 

Alexandru Teodorescu
Tel: 0746.479.930
E-mail: alexandru.teodorescu@gradinariu.ro

-----------------------------------------------------------------

III. UTILAJE DE CONSTRUCTII

 

INCARCATOARE | EXCAVATOARE | BULDOZER | COMPACTOR | BULDOEXCAVATOR | AUTOMACARALE | ACCESORII

Petru Tanta
Tel: 0741.144.905
E-mail: petru.tanta@gradinariu.ro

 

AUTOGREDER | STIVUITOARE

Razvan Dinca
Tel: 0745.027.569
E-mail: razvan.dinca@gradinariu.ro

----------------------------------------------------------------

IV. SITUATII DE URGENTA

 

Adrian Morecut

Tel: 0745.201.468
E-mail: adrian.morecut@gradinariu.ro

 

V. RECIPIENTE DE COLECTARE

 

Dragos Buzdugan
Tel: 0747.163.405
E-mail: dragos.buzdugan@gradinariu.ro

----------------------------------------------------------------

VI. PRODUSE ECOLOGICE

 

ASPIRATOR URBAN | MATURATORI ELECTRICE

Adrian Morecut
Tel: 0745.201.468
E-mail: adrian.morecut@gradinariu.ro

 

CONTAINERE & PUBELE GREEN MADE

Ionut Sarbu
Tel: 0754.059.926
E-mail: ionut.sarbu@gradinariu.ro

 

ECHIPAMENTE DESZAPEZIRE

Alexandru Teodorescu
Tel: 0746.479.930
E-mail: alexandru.teodorescu@gradinariu.ro

---------------------------------------------------------------

VII. PRODUSE UNICAT

 

AUTOFREZA DE ZAPADA

Adrian Morecut
Tel: 0745.201.468
E-mail: adrian.morecut@gradinariu.ro

 

ECHIPAMENTE DE STROPIRE

Victor Surdu
Tel: 0745.340.186
E-mail: victor.surdu@gradinariu.ro

 

AUTOUTILITARA MULTIFUNCTIONALA | TRACTOR MULTIFUNCTIONAL CU ACCESORII | AUTOSPECIALA MULTIROLL

Alexandru Teodorescu
Tel: 0746.479.930
E-mail: alexandru.teodorescu@gradinariu.ro

---------------------------------------------------------------

VIII. MOBILIER URBAN

 

Dragos Buzdugan
Tel: 0747.163.405
E-mail: dragos.buzdugan@gradinariu.ro